Open Middag: zaterdag 25 januari!

Open Middag Prins Hendrikschool en Avonturijn

Aanstaande zaterdagmiddag 25 januari is het zo ver. U bent van harte welkom om tijdens de Open Middag een kijkje te nemen in de Prins Hendrikschool, het kinderdagverblijf, de bso en de nieuwe speelleergroep van Avonturijn.

Deze gezellige middag start om 15.00 uur en we ontvangen u graag bij de Kleine Garve aan het Groene Kruisstraatje 4. Het is niet te missen, want de feestelijke ballonnen hangen klaar bij de ingang.

Er zijn diverse gezellige activiteiten in de Kleine en Grote Garve. In het gebouw van de Kleine Garve zit Avonturijn en groep 1/2 en 3 van de Prins Hendrikschool. In de Grote Garve zitten groep 4 t/m 8, maar is ook de grote gymzaal, het atelier en de schoolbibliotheek ‘de Prieph’. We laten u graag alles zien en vertellen u graag over onze school. Mocht u graag nog een andere keer terug willen komen om de school in de ‘in bedrijf’ te zien, dan bent u natuurlijk welkom om een keer een afspraak te maken. We leiden u dan graag nog eens rond.

We hebben er zin in! We hopen u allen zaterdag 25 januari te zien. Tot dan!